Наша Лана, наш понос

На наградном конкурсу који су Министарство одбране Републике Србије и Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије расписали на тему „Наш војник, наш херој“ за ученике основних школа, у циљу промоције војног позива и приближавања традиционалних националних вредности ученицима основних школа у Републици Србији, ученица VIII разреда наше школе Лана Петровић освојила је посебну награду – захвалницу за уложен труд и креативност.

Данас је Лана била на свечаној додели награде у Војном музеју на Калемегдану у Београду, где су јој награду уручили први потпредседник Владе и министар просвете, науке и технолошког развоја Бранко Ружић и први потпредседник Владе и министар одбране др Небојша Стефановић.

Лана је урадила ликовни рад са ликом љишког хероја Дарка Милошевића у мозаик техници.

Честитамо Лани уз жељу да и даље унапређује свој таленат и својим радовима оплемењује свет као што је оплеменила и простор наше школе.