Донацијама обезбеђена приступна рампа

Овог септембра јавила се потреба да се у нашој школи направи приступна рампа како би се нашем ђаку прваку Лази омогућило лакше кретање кроз просторије школе. Лаза се креће уз помоћ ходалице, па је успон уз степенице био немогућ без помоћи макар две особе.

На иницијативу Лазине учитељице Ане Гошњић, директор школе Бојан Којић је покренуо акцију прикупљања средстава, јер школа није имала неопходна средства за финансирање таквог пројекта.
Захваљујући добрим, хуманим људима новац је сакупљен, а Лаза је данас, заједно са својим другарима, испробао своју нову рампу.

Срећа на његовом лицу и понос што сам може да дође до своје учионице не може да се измери.

Велико хвала донаторима:
– ПРОЛЕТЕР МЕТАЛАЦ, Горњи Милановац
– ТДМ доо, Београд
– АГРО-ХЕМИК, Љиг
– ПЕРДАШ, Барајево
– СТОЧНА ХРАНА „ЗРНЦЕ“, Љиг
– SOUTHPHARM, Војка
– СОЛЕ КОМЕРЦ, Добановци
– ДУНАВ ОСИГУРАЊЕ

Захвални смо фирмама и појединцима који су се јављали са жељом да донирају новац, али је новац већ био сакупљен.
Хвала Милану Сретеновићу који је са својом ефикасном екипом направио функционалну приступну рампу која задовољава техничке стандарде.

„Тиме што доброту ширимо око себе истовремено је учвршћујемо и у себи самима“

Арне Гарборг