„Шта детету треба да расте до неба?!“

Дечија недеља под мотом „Шта детету треба да расте до неба!?“ обележена различитим активностима у нашој школи.

У понедељак 3.10.2022. организовали смо Мостове међу генерацијама – дружење са учитељицама у пензији.

У уторак, 4.10.2022. су представници Ђачког парламента заједно са другарима из млађих разреда ишли код председника општине са различитим питањима.

Свакодневно су ученици из матичне школе као и из свих издвојених одељења ишли на извођење представе „Змај голубијег срца“ у Градску библиотеку Љиг. Одржана је и промоција књиге „Много шарена књига“ Мирка С. Марковића.

Ученици свих разреда су радили ликовне радове са темом „Шта нам треба?“ Ученици су кредама у боји пригодно осликавала школско двориште.

Одржана су спортска надметања у различитим спортовима, брзини и спретности у свим разредима.