Финале квиза „Мионички тобоган“

У Културном центру у Мионици одржано је 23.2.2023. године финале квиза „Мионички тобоган“.

Учествовало је 6 екипа из целог Колубарског округа, а екипа наше школе је остварила убедљиву победу са 67 поена. Друго место заузела је екипа из ОШ „Сестре Павловић“ из Белановице са 60 поена, а треће место је освојила екипа ОШ „Милан Ракић“ из Мионице са 55 поена.

Неке од игара заступљених у квизу биле су: Ребуси, Караоке, Брзи одговори, Чик погоди, Понови ако знаш.

Наша екипа била је у саставу: Софија Бушић V3, Вук Симић VII3, Богдан Марић VIII4, Радоје Радовановић VIII4, Данка Пушоњић VIII4, Љубица Каргановић VIII4 и Вук Цвијановић VIII1, а спремале су их наставнице Бојана Лазић, Александра Алемпијевић и Ивана Кнежевић.

Награда коју су освојили је ЛЕД телевизор који ће сигурно користити нашој школи.

Победници су имали пријем код директора школе који им је честитао на спретности, знању, брзини и поновљеном успеху.